Zapraszamy w niedzielę 19 października o godz. 19:00 – Axentowicz, Matejko, Mehoffer, Styka, Wierusz-Kowalski
Aukcja Sztuki Dawnej
19 października 2025, godz. 19:00

Zapraszamy na Aukcję Sztuki Dawnej w Agrze Art – w ofercie znajdą Państwo dzieła wybitnych artystów polskich, tworzących w XIX i XX wieku – Teodora Axentowicza, Juliana Fałata, Wlastimila Hofmana, Jana Matejki, Wojciecha i Jerzego Kossaków, Józefa Mehoffera, Wojciecha Weissa, Alfreda Wierusza-Kowalskiego i wielu innych.
Przed Aukcją Sztuki Dawnej odbędzie się Aukcja Sztuki Współczesnej.
Miejsce Aukcji:
Galeria Agra-Art, ul. Wilcza 70, Warszawa
19 października 2025 (niedziela), godz. 19:00
Wystawa przedaukcyjna:
W galerii przy ul. Wilczej 70 wystawa dostępna będzie od 3 października w godzinach otwarcia galerii (11:00-18:00, sob. 11:00-15:00).
W sobotę przed aukcją (18 października) do godziny 18:00.
W dniu aukcji (19 października, niedziela) wystawa będzie czynna od godziny 14:00.
Zapraszamy do licytacji:
- osobistej,
- telefonicznej,
- poprzez prelicytację,
- online przez Internet (Onebid) lub,
- pozostawienia nam zlecenia licytacji w Państwa imieniu.
Informacje o obiektach, katalogach i przyjęciach:
Sztuka Dawna
tel.: (22) 625 08 08, 625 06 09
501 101 473 – Monika Bryl
539 925 097 – Joanna Dziewulska
adres e-mail: agra@agraart.pl
Do wylicytowanej ceny zostanie doliczona opłata aukcyjna (premium) w wysokości 20% oraz w niektórych przypadkach (oznaczonych w katalogu drukowanym ♣) – droit-de-suite. Więcej o droit-de-suite w regulaminie (§ 12).
Przy sprzedaży niektórych obiektów (oznaczonych ), sprowadzonych spoza obszaru UE będzie dodatkowo doliczany tzw. Vat graniczny w wysokości 8% od ceny uzyskanej (przybitej młotkiem).